خاص ترین ها در زم گروپ

اسیلوسکوپ Oscillographic

اسیلوسکوپ توسط فیزیکدان فرانسوی آندره بلوندل اختراع شد که اولین اسیلوسکوپ الکترومکانیکی را در سال ۱۸۹۳ ساخت و ارائه کرد. این دستگاه قادر بود مقادیر کمیت های الکتریکی مانند شدت جریان متناوب را ثبت کند.

1-11-g

تریود EIMAC 250TH

تاریخچه اولیه رادیو تاریخچه فناوری است که ابزارهای رادیویی را تولید و از امواج رادیویی استفاده می کند. در چارچوب زمانی، بسیاری از مردم در تئوری و اختراعات در رادیو مشارکت کردند. توسعه رادیو با عنوان “تلگراف بی سیم” آغاز شد.

250th-1

Hard Glass Halogen OSRAM

یک لامپ رشته ای کربنی با استفاده از کلر برای جلوگیری از تیره شدن پاکت در سال ۱۸۸۲ ثبت اختراع شد و لامپ های پر از کلر “NoVak” در سال ۱۸۹۲ به بازار عرضه شد. در سال ۱۹۵۹، جنرال الکتریک یک لامپ کاربردی با استفاده از ید را به ثبت رساند.

3-33-g

۶۴۸۱۵ osram

اولین لامپ برای استفاده از گاز هالوژن (کلر) در سال ۱۸۸۲ به ثبت رسید اما اولین لامپ تجاری هالوژن که از ید به عنوان گاز هالوژن استفاده می کرد در سال ۱۹۵۹ توسط جنرال الکتریک به ثبت رسید.

64815 osram

Flash light ۷۳۸۹

چراغ قوه یا مشعل (بریتانیا، استرالیا) یک لامپ الکتریکی دستی قابل حمل است. قبلاً منبع نور معمولاً یک لامپ رشته‌ای مینیاتوری بود، اما از اواسط دهه ۲۰۰۰ توسط دیودهای ساطع نور LED جابجا شدند.

Untitled-12

هالوژن FUJI JS

لامپ   Halogen Lamp FUJI JS230V 24000W این لامپ برای استفاده در برنامه های صحنه و تلویزیون در نظر گرفته شده است و برای روشنایی اتاق در خانه ها مناسب نیست.

fuji-js-1

تریود GS-35B

تریود GS-35B موج های پیوسته را در فیدبک خارجی تولید می کند.نوسان سازها و تقویت کننده های خودپایدار تا ۱۰۰۰ مگاهرتز، در مدارهایی با نقطه مشترک در شبکه.

GU-5B-ГУ-5Б-triode-tube-35kW-NOS

متال هالید HMI 4000W

لامپ متال هالید یک لامپ الکتریکی است که توسط یک قوس الکتریکی از طریق مخلوط گازی از جیوه تبخیر شده و هالیدهای فلزی (ترکیبات فلزات با برم یا ید) نور تولید می کند.

DXS

ژنراتور GU-81M

ژنراتور GU-81 High Power 750W Pentode GU81M GU81 Transmitting Generator Tube را به عنوان تقویت کننده نوسانات فرکانس بالا در فرکانس های تا ۵۰ مگاهرتز استفاده می کند.

gu-81

TPI ۱۵-۲۰

اختراع تیراترون به Langmuir(1918) نسبت داده می شود، در حالی که توسعه تیراترون هیدروژنی به Germeshausen (1948)  نسبت داده شده است.

10

Oscilloscope CRT

اولین ایده استفاده از پرتوهای کاتدی (لوله براون) برای تلویزیون توسط کمپبل سوئینتون اسکاتلندی در سال ۱۹۰۸ مطرح شد. رینوکس فرانسوی و رزینگ روسی نیز به همین دلیل با لوله براون آزمایش کردند

11

TPI ۶-۱۵

تیراترون ها می توانند جریان های بسیار بیشتری را نسبت به لوله های خلاء سخت مشابه تحمل کنند. ضرب الکترون زمانی اتفاق می افتد که گاز یونیزه می شود و پدیده ای به نام تخلیه Townsend ایجاد می کند.

12

XBO ۲۵۰۰

لامپ های زنون علاوه بردرخشندگی بیشتر، بهبود دید و طول عمر تخمینی طولانی‌تری دارند، تقریباً ۲۰۰۰ ساعت – در مقایسه با نور متوسط ​​هالوژن که فقط حدود ۴۵۰ تا ۱۰۰۰ ساعت عمر می‌کند.

xbo 2500

XBO ۱۶۰۰

لامپ زنون دو الکترود دارد که در یک حباب شیشه ای پر از گاز زنون قرار گرفته اند. ولتاژ بالایی به الکترودها اعمال می شود که به طور لحظه ای جرقه هایی را آزاد می کند و نور ایجاد می شود.

xbo 1600

Tungsten Osram

لامپ رشته‌ای یک چراغ الکتریکی با رشته سیمی است که تا زمانی که بدرخشد گرم می‌شود. فیلامنت در یک لامپ شیشه ای با خلاء یا گاز بی اثر قرار می گیرد تا از فیلامنت در برابر اکسیداسیون محافظت کند.

1

MGC Halogen Lamp

اولین لامپ برای استفاده از گاز هالوژن (کلر) در سال ۱۸۸۲ به ثبت رسید اما اولین لامپ تجاری هالوژن که از ید به عنوان گاز هالوژن استفاده می کرد در سال ۱۹۵۹ توسط جنرال الکتریک به ثبت رسید.

MGC CP 29 5000W 220V

Power Generator GU-10A

ژنراتور قدرتمند تریود GU-10A، به عنوان تقویت کننده یا مولد ارتعاشات با فرکانس بالا در فرکانس های حداکثر ۲۵ مگاهرتز در مدارهای دارای شبکه مشترک یا در مدارهای با خنثی سازی طراحی شده است.

GU-10A-Soviet-Power-Triode-10kW-USSR-Tube

Pulse Modulator ۷۰۰-۲۵

تیراترون ها می توانند جریان های بسیار بیشتری را نسبت به لوله های خلاء سخت مشابه تحمل کنند. ضرب الکترون زمانی اتفاق می افتد که گاز یونیزه می شود و پدیده ای به نام تخلیه Townsend ایجاد می کند.

Pulse modulator 700-25
error: Content is protected !!