میز ناهارخوری
31
اردیبهشت

۹ مدل دکوراسیون اتاق ناهارخوری جذاب

میزناهارخوری یک المان شیک و جذاب در دکوراسیون خانه به حساب می آید که می تواند چیدمان منزل را به کلی تحت تاثیر قرار دهد! اتاق ناهار خوری نیز محل جمع شدن اعضای خانواده در کنار یکدیگر است بنابراین باید نهایت دقت و ظرافت را در طراحی دکوراسیون این بخش از خانه به خرج داد!

اتاق ناهار خوری یکی از مهم ترین قسمت های خانه محسوب می شود، زیرا مکانی است که حداقل یک بار اعضای خانواده را در کنار هم جمع می کند و البته اکثر اوقات کاربردی بیشتر از مکانی برای سرو غذا دارد، کار و تکلیف، بازی و اماده کردن مواد غذایی بر روی این میز انجام می گیرد، پس چه عالی می شود اگر چیدمانی زیبا و دوست داشتنی برای این فضا در نظر بگیریم!

چه میز ناهارخوری انتخاب کنیم؟

چه سبکی برای دکوراسیون خود انتخاب کرده اید؟ کلاسیک؟ مدرن؟ میز ناهار خوری نیز باید متناسب با سبک دکوراسیون و چیدمان شما باشد.

در هنگام انتخاب میز ناهارخوری به اندازه میز و اندازه و متراژ مکانی که میخواهید آن را قرار دهید دقت کنید، اگر فضایی بزرگ برای میزناهارخوری خود در نظر دارید، می توانید از میزی نسبتا بزرگ استفاده نمایید که کل محیط را نگیرد و فضایی نسبتا خالی برای رفت و آمد و لوازم دکوری داشته باشید. اگر فضایی با متراژ کوچک دارید میزناهارخوری سه یا چهار نفره،با صندلی ها و میزی به شکل گرد که لبه های تیز آن هنگام عبور و مرور با شما برخورد نکند بسیار مناسب است.

میز اتاق ناهارخوری

یک اتاق ناهار خوری آفتابی با رنگ های روشن

چه فضای شیک و زیبایی! پنجره های بزرگ و رنگ سفید دیوارها نور را به داخل اتاق دعوت می کنند و باعث بهتر و بزرگتر دیده شدن فضا می گردند.

لوستر کریستالی اما کوچک این چیدمان بسیار برای سقف کوتاه این اتاق مناسب است و به بلندتر کردن سقف، و لوکس نشان دادن اتاق کمک می کند و انعکاس نور آن در میز شیشه ای هلالی شکل، یک نورپردازی زیبا و خیره کننده در محیط به وجود می آورد. این میز ناهار خوری زیبا گنجایش بیست مهمان را دارد.

چیدمان اتاق ناهارخوری

اتاق ناهارخوری حتما باید رسمی باشه؟

این کلیشه را از ذهن خود پاک کنید! فضای ناهارخوری فقط محدود به فضاهای رسمی نیست، به این اتاق زیبا نگاه کنید، رنگ آبی روشن یک فضای صمیمی و دلپذیر در محیط ایجاد کرده است، وجود یک گالری دیواری در فضا، اتاق ناهارخوری را به نقطه مرکزی خانه تبدیل کرده است. استفاده از صندلی های متفاوت و یک فرش راه راه، به شخصی سازی محیط کمک کرده است.

میزناهارخوری مدرن

اتاق ناهارخوری مدرن دوست دارین؟

اتاق ناهارخوری با فضایی کوچک، محدودیت نیست! زیرا می تواند یک فرصت عالی برای ایجاد لحظاتی گرم و صمیمی باشد. ممکن است در ابتدا صندلی ها و چراغ آویز میز ناهارخوری فضا را سرد و صنعتی نشان دهند، اما فرش به زیر میز انداخته شده وگالری دیواری به خودمانی و گرم کردن فضا کمک می کنند.

دکوراسیون منزل

رنگ سیاه، برای فضای ناهار خوری ممکنه؟

ممکن است وقتی در مورد اتاق ناهارخوری مدرن و جدید حرف میزنیم فقط سفیدی و به همراه آن کمی رنگ به ذهن شما بیاید! ولی اگر نگاهی به این دکوراسیون جذاب بیاندازید صد در صد نظرتان تغییر می کند. یک اتاق ناهار خوری شیک با پس زمینه ای مشکی! صندلی هایی چوبی با پایه های براق فلزی، قفسه سفید با المان های دکوری جذاب و البته استفاده از شکوفه های صورتی کوچک در تزریق رنگ به این دکوراسیون خیره کننده موفق بوده اند. استفاده از لوستری شیشه ای نیز به رویایی کردن فضا و به چشم آمدن هرچه بیشتر رنگ مشکی کمک کرده اند.

چیدمان اتاق ناهارخوری

دیوارها ، یک راه عالی برای مشخص کردن مرزها

در این اتاق ناهارخوری زیبا دیوار به کمک امده و توانسته اتاق ناهارخوری را از اتاق نشیمن جدا کند، رنگ خاکستری دیوار که با یک تابلوی بزرگ نیز تزیین شده است یک فضای شخصی برای میزناهارخوری ایجاد می کند.

دکوراسیون اتاق ناهارخوری

لوسترها، یک اکسسوری شیک در دکوراسیون

اولین چیزی که در این دکوراسیون و چیدمان زیبا به چشم می آید، لوستر جذاب و خیره کننده آن است. صندلی های زرد و زیبا این میز به چیدمان منزل رنگ می دهند، دیوارهای تاریک و پنجره ها، فضایی پر زرق و برق و رویایی به دکوراسیون اضافه می کنند.

اتاق ناهارخوری

استایل های مختلف را باهم ترکیب کنید!

چرا تنها از یک سبک استفاده می کنید؟ به دیوارهای آبی رنگ زیبا نگاه کنید. این لوسترهای چوبی یک نورپردازی زیبا در محیط ایجاد می کنند. ترکیب میز سنتی و کلاسیک با فرش های مدرن یک تلفیق زیبا و جذاب را به فضا می دهند.

گالری دیواری

اتاق ناهارخوری استوایی

دیزاین این اتاق ناهارخوری بر پایه سبک استوایی است. از نقاشی که در درون قفسه ها قرار دارد تا صندلی های آبی رنگ بر پایه این سبک طراحی شده است. لوستر های زیبا و جذاب نیز حال و هوایی شیرین به اتاق می دهند.

دکوراسیون استوایی

اتاق ناهارخوری لوکس، چشم نواز و جذاب

یک میزناهارخوری هشت نفره که بسیار مناسب ضیافت های خانوادگی است. صندلی های سبز زمردی مانند قطعه جواهری در اتاق میزناهارخوری به چشم می خورند. چراغ های خطی میز ناهارخوری که آویز هایی ساده و درخشان هستند، فضا را روشن می کنند.سبک کلاسیک به کار رفته در این اتاق، یک قاب زیبا برای فضای میزناهارخوری لوکس ایجاد می کنند.